Modele traktora

20 Feb Modele traktora

POZOR! Toto RC Auto nie je hračka, ALE je à viac prepracovaný, funkčný modèle, ktorý sa správa dure podobne ako skutočné auto. Vzhľadom na jeho realistické parametre, AK nie je správne zostavený a správne ovládaný, dotovaná Vám spôsobiť zranenie, alebo zraniť diváka, či poškodiť majetok. Modèle je určený na jazdu VO veľkej miestnosti, alebo vonku na suchom povrchu, v žiadnom prípade sa s ním nemôže jazdiť VO Vode, v snehu, v kalužiach, blate, piesku, VO vysokej tráve, na verejných komunikáciách a iných miestach (NAPR. parkoviská) s automobilovou de prevádzkou. Nevhodným povrchom sú AJ Vysoké “chlpaté” koberce. Tento modèle vyžaduje pravidelnú údržbu. Ponúkame modely traktorov značiek ako: John Deer, Lamborghini, même fer, Big Bud, Carrago, CLAAS, champion, David Brown, FENDT a mnohé Ďalšie značky. Modèle traktoru samozrejme ponúkame samostatne alebo s doplnkami. PRI doplnkoch sa jedná o Rôzne druhy agrotechniky, prívesy alebo AJ modely rôzneho nákladu, aby Vaše modely traktorov pôsobili čo najviac realisticky. Práve modely traktorov sú často prvými kúskami v zbierkach, Ku ktorým si zberatelia vytvárajú špecifický vzťah.

Modely traktorov sú častým darčekom pre deti, s začnem sa zo začiatku hrajú a až neskôr sa stávajú exponátmi v zbierkach. Práve vďaka takémuto PROGRESU je vzťah majiteľov modelov traktorov k týmto modelom oveľa osobnejší a bližší. Náš test Traktora Fendt: po vybalení z veľkej KRABICE ostanú na volé dure pekne realisticky vyzerajúci modèle, kvalitný 2, 4GHz vysielač Carson (Ten je podľa môjho názoru vôbec najcennejšou časťou chôsokabe Setu), baterky a nabíjačka. Tento modèle je dure zaujímaven svojim kvalitným modelovým prevedením. Má vcelku slušnú ťažnú Silu a Dobre jazdí Nielen na suchom rovnom povrchu, ALE zvládne AJ mierne zvlnený terén. Čo je však na tomto modeli hlavné, sú jeho modelové funkcie. Vypínačom na Boku krytu Motora sa dajú zapínať un zvuky vypínať. Vlečka sa dá na diaľku odpojiť OD ťažného zariadenia. Pripája sa Automaticky, stačí nacúvať s traktorom k vlečke Tak, aby háčik na Oji zacvakol do ťažného zariadenia Traktora. Carson vyrába k tomuto traktoru vlečku, ALE Dobre papú AJ vlečky a Rôzne Poľnohospodárske zariadenia OD Brudera. Stačí upraviť OJe, aby sa Dalo zacvaknúť za Traktor. PRI jazdení vonku treba dať pozor, modèle Ani elektronika v ňom nie sú vodotesné, Ani Vode odolné.

Našťastie na toto je pomerne ľahká pomoc, stačí rozmontovať modèle a nastriekať elektroniku prípravkom Nanoprotech. Kede à zhrniem, kúpou chôsokabe Traktora dostanete vynikajúci modèle pré staršieho chlapca, alebo dospelého začiatočníka, nadšenca pre ľahké nákladné autá.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.